Moon Cat Tattoo
0
načítání...
Jak pečovat o čerstvý piercing?

Piercing aftercare

Vpichem to teprve začíná

Kompletní péči a rizika a vše ohledně tvého piercingu si spolu řekneme před a po aplikaci osobně. Vpichem to teprve začíná a pak je to na tvé svědomité péči. Doba hojení je individuální a záleží také, o jaký piercing se jedná, neboť některé typy se hojí velice rychle, zato jiné vyžadují velmi důkladnou péči a kompletní zhojení může trvat i několik měsíců. Pokud si nebudeš vědět rady jsem tu pro tebe na telefonu 606 262 205.

Zde je pár důležitých bodů, které by neměli být opomenuty:

  1. Ošetřuj piercing 2x denně aftercare sprejem. Na šperk nesahej špinavýma rukama a se šperkem v ráně nehýbej.


  2. Dva měsíce vynechej koupání v bazénu a přírodních koupalištích, sauny a pod., kuli možné infekci a zanícení.


  3. K piercingu se chovej opatrně. Pozor na zatržení (oblékání, ručník, děti, zvířata…) a nežádoucí tlak (sluchátka, spánek).


  4. Kolem piercingu se v průběhu hojení mohou tvořit žluté krystalky, které vypadají jako ospalky. Jde o tkáňový mok, který je součástí hojení. Krystalky nestrhávej, Odstraň je tak, že na piercing nastříkáš aftercare přípravek a po chvíli opatrně otřeš čistou vatovou tyčinkou. Nepleť si to s hnisem, ten je nazelenalý a zapáchá.


  5. Vpich může být nateklý , červený a citlivý na dotek.


  6. Zpočátku okolo piercingu se může vytvořit lehký otok, proto se dává delší tyčka, a pak se mění za kratší. Pokud by se však vytvořil větší otok a potřebuješ ještě delší, ihned mě kontaktuj. Případný otok lze zmírnit studeným obkladem.


  7. Po dobu hojeni nedávej na piercing make-up


  8. Pozor při hojení piercingu v okolí vlasů na zbytky šamponu a barvení vlasů (upozorni svou kadeřnici)


  9. Nový piercing v žádném případě nevyndávej ani při čištění, dokud se úplně nezahojí.


  10. Kuličky a hroty na piercingu jsou většinou šroubovací , proto je občas kontroluj, jestli se nepovolují.

Výměna a zkracování šperků jsou zdarma, (hradí se pouze nové šperky), stejně tak čištění a léčba piercingů v případě jakýchkoli komplikací s hojením. Neplatí na piercingy, které nebyly aplikovány u mě, pak je tato služba zpoplatněna.

Scroll
or hold